migrator migrator 16.09.2009

Determinacja popłaca

W najciekawszym spotkaniu Arsenal Londyn pokonał na wyjeździe Standard Liege.
Zlatan IbrahimovićZlatan Ibrahimović (fot.East News)

Spotkanie Interu Mediolan z FC Barceloną miało być wydarzeniem 1. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Niestety poziom spotkania nie zachwycił, a drużyny po bezbramkowym remisie podzieliły się punktami.

Sensacyjnie rozpoczęło się spotkanie Standardu Liege z Arsenalem Londyn. Gospodarze już po pięciu minutach prowadzili różnicą dwóch bramek, ale faworyci z Anglii, choć osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników, odrobili straty z nawiązką i wygrali 3:2.

W środowy wieczór w Lidze Mistrzów zadebiutował Rafał Murawski, ale nie będzie to dla niego miłe wspomnienie. Wbiegł na boisko w 77. minucie przy stanie 1:1, ale wracał do szatni ze spuszczoną głową. W końcówce Ukraińcy strzelili drużynie rosyjskiej dwie bramki. Cały mecz rozegrał Michał Żewłakow, a jego Olympiakos Pireus pokonał debiutujące w tych rozgrywkach AZ Alkmaar 1:0.