Paweł Gawlik 30.11.2010

Organika bez szans na punkty w Cannes

Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź przegrały z RC Cannes 0:3 wyjazdowy mecz 2. kolejki Ligi Mistrzyń. Francuzki przeważały w każdym elemencie gry
Organika bez szans na punkty w Cannesfot. Wikipedia

Zespół z Łodzi poniósł drugą porażkę w rozgrywkach. W przeciwieństwie do pierwszego meczu, przed tygodniem w Łodzi z Villą Cortese, tym razem zawodniczki Organiki Budowlanych nie wywalczyły choćby seta.

W pierwszej partii zostały rozgromione 25:12, w drugiej przegrały już tylko 22:25. Ostatnią szansą na pozostanie w grze o punkty był trzeci, najbardziej wyrównany set, w którym - mimo piłki setowej dla łodzianek - to jednak gospodynie odniosły zwycięstwo 26:24.

Następny mecz zawodniczki Organiki Budowlanych rozegrają w przyszły czwartek, 9 grudnia, na wyjeździe z VK Modranską Prostejov.