Paweł Klocek 17.07.2011

Lech Poznań znowu nie wygrał sparingu

W czwartym spotkaniu kontrolnym zespół Lecha Poznań w austriackim Jenbach bezbramkowo zremisował z tureckim Manisasporem.
Lech Poznań - ManinsasporLech Poznań - Maninsaspor fot. Lech Poznań/Maciej Opala

Mecz nie był porywającym widowiskiem. Żaden z zespołów nie stworzył wielu bramkowych okazji. Piłkarze Lecha pierwszy celny strzał na bramkę oddali dopiero w 61. minucie spotkania.

Do 55. minuty w zespole tureckim grał były zawodnik m.in. Zagłębia Lubin i Legii Warszawa Maciej Iwański.

Było to czwarty mecz kontrolny Kolejorza podczas zgrupowania w bawarskim Miesbach. Wcześniej poznański zespół przegrał z Panathinaikosem Ateny 0:1, pokonał rosyjski Rubin Kazań 2:1 i uległ niemieckiemu trzecioligowcowi AfR Aalen 0:2.

Lech Poznań - Manisaspor 0:0

Lech: Krzysztof Kotorowski - Grzegorz Wojtkowiak (86. Tomasz Kędziora), Hubert Wołąkiewicz (71. Bartosz Ślusarski), Manuel Arboleda, Luis Henriquez (67. Marcin Kamiński) - Rafał Murawski (67. Ivan Djurdjević), Mateusz Możdżeń (67. Kamil Drygas), Dimitrije Injac (46. Jacek Kiełb) - Semir Stilić (67. Wojciech Golla), Artiom Rudnev (78. Vojo Ubiparip), Aleksander Tonev (67. Jakub Wilk)

Manisaspor: Volken Babacan (46. Ilker Avcibay) - Omer Baris (55. Jerry Akaminko), Jimmy Dixon (66. Ferhat Cokmus), Huseyin Tok (66. Bulent Cevahir), Michael Klukowski (66. Carlos Kahe) - Maciej Iwański (55. Bekir Yilmaz), Yigit Incedemir (55. Mehmet Guven) - Yigit Gokoglan (55. Murat Gurbuzerol), Nizamettin Caliskan (55. Adem Buyuk), Josh Simpson (55. Ahmet Ozek) - Ariza Makukula (55. Isaac Promise)