Czwórka
Darek Matyja 05.04.2017

Arka w finale Pucharu Polski

Poranny przegląd sportowy - 5 kwietnia 2017.

Piłkarze Arki Gdynia przegrali w rewanzowym meczu półfinału Pucharu Polski z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki 2:4. Jednak to gdynianie zagrają w finale gdyż w pierwszym meczu w Suwałkach wygrali 3:0.
W drugim półfinale Pogoń Szczecin zagra dziś z Lechem Poznań. W pierwszym spotkaniu Lech wygrał 3:0.
Finał odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bayern Monachium przegrał po raz drugi z rzędu w Bundeslidze. W meczu 27. kolejki mistrzowie Niemiec przegrali na wyjeździe z Hoffenheim 0:1. Mimo to Bayern pozostał liderem ligi niemeickiej.

Magda Linette wygrała z rozstawioną z numerem 12. Julią Putincewą z Kazachstanu w pierwszej rundzie tenisowego turnieju w Charleston. Mecz trwał prawie dwie i pół godziny. W trzecim secie Linette przegrywała już 0:4, ale później wygrała sześć gemów z rzędu i dzieki temy pokonała reprezntantkę Kazachstanu.

Koszykarze Washington Wizards wygrali we własnej hali z Charlotte Hornets 118:111 w meczu NBA. Marcin Gortat grał 25 minut, zdobył 8 punktów, miał 5 zbiórek.
Wizards zajmują czwarte miejsce na Wschodzie. Prowadzą Cleveland Cavaliers, na Zachodzie najlepsi są Golden State Warriors.

Posłchajcie dźwiękowej wersji Przeglądu.