Real zagra z Juventusem w finale Ligi Mistrzów

Poranny przegląd sportowy - 11 maja 2017.
  • Real w finale LM (Czwórka/Pierwsze słyszę)
  • Atletico - Real 2:1 (Wiadomości Czwórki)

Kiedy po 16 minutach Atletico prowadziło 2:0 kibice zacierali dłonie bo brakowało jeszcze tylko jednej bramki aby straty z pierwszego meczu zostały wyrównane.
Niestety dla kibiców czekających na dalsze emocje, a na szczęście dla Realu - w 42. minucie Isco strzelił gola dla Realu i w zasadzie na tym skończył się mecz.
W drugiej połowie więcej goli już nie było. Real przegrał z Atletico 1:2 ale to właśnie ten zespół zmierzy sie w finale Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn.

A w finale Pucharu Polski w piłce ręcznej zagrają zespoły, które można było typować jheszcze przed rozpoczęciem tych rozgrywek - czyli Vive Tauronu Kielce  i Orlen Wisła Płock.
Zespół z Kielc w rewanżowym meczu półfianłowtym rozgromił na wyjeździe Gwardię Opole 37:17.  W finale plany kielczan z pewnością będzie chciał pokrzyżować zespół Wisły Płock. Do finału drużyna prowadzona przez Piotra Przybeckiego awansował po drugiej wugranejk z  MMTS Kwidzyn - tym razem 33:24
Finał Pucharu Polski piłkarzy ręcznycjh zostanie rozegrany 21 maja w Lublinie.

A jeszcze dziś kolejne futbolowe emocje.
O 21:05 rewanżowe mecze Ligi Europy Olympique Lyon zagra z  Ajaksem Amsterdam, a Manchester United z Celtą Vigo.