Polskie Radio
Section05

Jagiellonia Białystok

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Trzy punkty jadą na Podlasie

Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Lechię Gdańsk 2:0 w meczu 15. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Goście prowadzili od 3. minuty po bramce Hiszpana Jesusa Imaza. W 36. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał pomocnik gospodarzy Jakub Kałuziński. Wynik ustalił w 84. minucie Chorwat Jakov Puljić.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Lechia Gdańsk Piłka nożna SPORT

Ekstraklasa: Pogoń - Jagiellonia. "Jaga" tylko tłem w zaległym meczu 6. kolejki, Portowcy wskoczyli na podium

Pogoń Szczecin wygrała z Jagiellonią Białystok 3:0 (1:0) w zaległym meczu 6. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Szczecinianie prowadzili od 29. minuty, gdy samobójczą bramkę zdobył Bodvar Bodvarsson. W 47. minucie z rzutu karnego podwyższył Sebastian Kowalczyk, a w 69. minucie wynik ustalił Alexander Gorgon.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Pogoń Szczecin Piłka nożna