Polskie Radio
Section05
Cracovia

Cracovia lepsza od Zagłębia. Udany koniec roku "Pasów"

Ostatni mecz w tym roku w Lubinie trwał blisko sto minut. Wszystko przez sytuację z 67. minuty, która była bardzo trudna do oceny nawet przez zastosowanie weryfikacji wideo. Do tego momentu Zagłębie prowadziło 1:0, ale wtedy straciło bramkarza, a następnie szybko dwa gole i trzy punkty pojechały do Krakowa. Dla Cracovii była to czwarta wygrana z rzędu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Cracovia Zagłębie Lubin

Źle się dzieje w Krakowie: co dalej z Wisłą?

Źle się dzieje pod Wawelem, a konkretnie na krakowskich błoniach: kibice Cracovii protestuja przeciwko Prof. Filipiakowi, a przy Reymonta  sprawy mają się jeszcze gorzej: lokalne media otwarcie piszą o bankructwie. Gdzie tkwi feler procedur licencyjnych, że czołowa drużyna ekstraklasy boryka się z takimi problemami jeszcze przed końcem rundy jesiennej?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa wisła kraków Cracovia Kraków Krakowskie opinie