Polskie Radio
Section05

lionel messi

PSG wraca na pozycję lidera Ligue 1. Piękny gol Messiego w meczu z Niceą [WIDEO]

Paris Saint-Germain pokonało Niceę 2:1 w meczu 9. kolejki francuskiej Ligue 1. Gospodarze objęli prowadzenie w 29. minucie po golu Argentyńczyka Lionela Messiego. Tuż po przerwie wyrównał Gaëtan Laborde (47'). Bramkę dla gospodarzy na wagę trzech punktów zdobył w 83. minucie Kylian Mbappe. To ósme zwycięstwo paryżan w tym sezonie. Na ławce rezerwowych gości usiadł bramkarz Marcin Bułka.
Zobacz więcej na temat:  Ligue 1 Piłka nożna paris saint germain Leo Messi SPORT Kylian Mbappe

Katar 2022: rywale Polaków grali towarzysko. Przeziębiony Messi nadal skuteczny

Piłkarze Argentyny i Meksyku, grupowi rywale Polaków w mistrzostwach świata w Katarze, rozegrali w nocy z wtorku na środę czasu polskiego rozegrali w USA towarzyskie mecze. Argentyńczycy pokonali Jamajkę 3:0, natomiast Meksykanie przegrali z Kolumbią 2:3.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Argentyny reprezentacja Arabii Saudyjskiej reprezentacja Meksyku reprezentacja USA reprezentacja Kolumbii Leo Messi

Mbappe show na Parc des Princes. Milik nie pomógł Juve

Piłkarze Paris Saint-Germain pokonali na Parc des Princes Juventus Turyn (2:1) w meczu grupy H w ramach 1. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla PSG zdobył Kylian Mbappe, z kolei w drużynie gości do 68. minuty grał Arkadiusz Milik. W drugim spotkaniu tej grupy Benfica Lizbona wygrała u siebie z Maccabi Hajfa (2:0).
Zobacz więcej na temat:  liga mistrzów Liga Mistrzów 22/23 champions league Piłka nożna paris saint germain juventus turyn Arkadiusz Milik SPORT Leo Messi Neymar Kylian Mbappe sergio ramos

Messi o swoim zdrowiu. Ujawnił przyczynę kiepskiej formy

Leo Messi nie zaliczy ostatniego sezonu do udanych. Sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki w PSG nie był w stanie nawiązać do poprzednich lat, rozczarowując i często przechodząc "obok meczu". Na jego postawę mógł rzutować kiepski stan zdrowia. W wywiadzie dla TyC Sports 34-latek opowiedział o swoich problemach po zakażeniu koronawirusem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ligue 1 paris saint germain Leo Messi