Polskie Radio
Section05
reprezentacja Niemiec

Niemcy na krawędzi. Historyczny mecz z Kostaryką

Niemcy i Belgia to dwie drużyny zaliczane do faworytów mistrzostw świata, które w czwartek mogą się pożegnać z turniejem w Katarze. Do historii futbolu przejdzie Francuzka Stephanie Frappart, która będzie pierwszą kobietą sędziującą jako główna mecz na imprezie tej rangi.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Niemiec reprezentacja Belgii reprezentacja Kostaryki reprezentacja Chorwacji reprezentacja Hiszpanii reprezentacja Japonii reprezentacja Kanady reprezentacja Maroka

Hitowa niedziela w Katarze. Hiszpanie wyeliminują Niemców?

W niedzielę z piłkarskimi mistrzostwami świata w Katarze mogą pożegnać się Niemcy. Warunkiem jest ich porażka z Hiszpanią oraz co najmniej punkt Japonii w meczu z Kostaryką. W grupie F Belgia zagra z Maroko, a Chorwacja z Kanadą.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Niemiec reprezentacja Hiszpanii reprezentacja Kanady reprezentacja Chorwacji reprezentacja Maroka reprezentacja Belgii reprezentacja Kostaryki

"Cud w Dosze!". Japonia w euforii po wygranej z Niemcami

Reprezentacja Japonii wygrała z Niemcami 2:1 w meczu grupy E mistrzostw świata w Katarze. Do przerwy Niemcy prowadzili po golu Ilkaya Gundogana z rzutu karnego w 33. minucie. Wyrównał Ritsu Doan w 75. minucie, a wynik ustalił Takuma Asano w 83. minucie. Japońskie media komentują historyczne spotkanie na mundialu.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT mistrzostwa świata fifa reprezentacja Japonii reprezentacja Niemiec