London Elektricity - "Yikes!"

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 10:01
Na antenie Czwórki można usłyszeć pierwsze single promujące najnowsze wydawnictwo Tonyego Colmana.

"Yikes!" to tytuł nowego albumu Tonyego Colmana, artysty znanego pod pseudonimem London Elektricity.

Płyta pełna jest pięknych wokali Elsy Esmeraldy, a fragmenty instrumentalne intrygują bogactwem brzmień. Od kontemplacyjnego fortepianu, po rockowo syntetyczne wybuchy energii. Ta różnorodność wypływa z szerokich zainteresowań muzycznych artysty. Sam przyznaje, że wpływ na niego mieli z jednej strony rockowi klasycy jak Led Zeppelin i Talking Heads, z drugiej - elektronika Briana Eno, czy Kraftwerk.

Na naszej antenie możecie słuchać i oglądać kilka piosenek z płyty "Yikes". Są to m. in. "Love the Silence" i "Meteorites" ze śpiewem wymienionej wcześniej Elsy Esmeraldy.

jk

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Led Zeppelin płyta
Czytaj także

Sorry Boys na "Końcu świata"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 16:00
Jeden z utworów pochodzących z debiutanckiej płyty formacji Sorry Boys znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Koniec świata", w którym główną rolę zagrała Maria Seweryn.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Na "Noże" z Deriglasoff

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 10:00
"Diabeł", to jest każda niemoc, która siedzi w człowieku – tak o utworze promującym najnowszą płytę formacji mówią jej członkowie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

The Qemists - "Take It Back"

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2011 14:53
Na antenie Czwórki możecie już usłyszeć i zobaczyć najnowszy singiel angielskiej formacji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Plan B z nowym singlem "Writing's on the Wall"

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2011 13:21
Jeśli lubicie "Plan B", to już teraz w Czwórce możecie usłyszeć i obejrzeć jego najnowszy singiel - "Broken Record".
rozwiń zwiń