Ostatnia aktualizacja: 02.10.2016 23:23
Sportowe podsumowanie dnia - 2 października 2016.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: pixabay.com/jarmoluk

W niedzielnym meczu 11. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Cracovia rozgromiła Koronę Kielce 6:0. "Pasy" na trzecie zwycięstwo w sezonie czekały od 4. kolejki. W innych dzisiejszych spotkaniach Śląsk Wrocław, który od 48. minuty grał w dziesiątkę przegrał z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 1:2. Jedynie w Białymstoku kibice nie obejrzeli goli. Mecz Jagiellonii z Pogonią Szczecin zakończył się bezbramkowym remisem.

Zostajemy jeszcze przy piłce nożnej i golach polskich piłkarzy. Łukasz Teodorczyk zdobył piątą w tym sezonie bramkę dla Anderlechtu. Klub mający siedzibę w Brukseli wygrał na wyjeździe ze Standardem Liege 1:0 w 9. kolejce belgijskiej ekstraklasy piłkarskiej. Polak gola strzelił w 79. minucie. Już tak dobrze nie poszło Arkadiuszowi Milkowi i jego drużynie Napoli. W 7. kolejce ligi włoskiej Napoli przegrało na wyjeździe z Atalantą Bergamo 0:1. Cały mecz w barwach gości zagrali wspomniany Milik i Piotr Zieliński.

Więcej informacji w "Sportowym podsumowaniu dnia" przygotowanym przez Norberta Michalaka. Posłuchajcie koniecznie załączonego pliku dźwiękowego.