Ostatnia aktualizacja: 27.10.2017 08:11
Poranny przegląd sportowy - 27 października 2017.
Piłka ręczna
Piłka ręcznaFoto: Darek Matyja

Polscy piłkarze ręczni przegrali z Francją 15:29 w pierwszym meczu turnieju towarzyskiego Golden League, który odbywa się w Broendby w Danii. Jutro Polacy zmierzą się z Duńczykami, a w niedzielę z Norwegami.

Korona Kielce pokonała na wyjeździe 1:0 Zagłębie Lubin w swoim pierwszym ćwierćfinałowym meczu piłkarskiego Pucharu Polski. Bramkę dla kielczan zdobył w 45. minucie Maciej Górski. Gospodarze kończyli spotkanie w "dziesiątkę" po tym, jak w 85. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Bartosz Kopacz. Był to ostatni z serii pierwszych meczów ćwierćfinałowych. Wcześniej Chojniczanka Chojnice przegrała z Górnikiem Zabrze 1:3, Drutex-Bytovia Bytów z Legią Warszawa 1:3, a Chrobry Głogów - z Arką Gdynia 0:2. Rewanże odbędą się 29 listopada.

Nie powiodło się również Łukaszowi Kubotowi. w ćwierćfinale debla tenisowego turnieju w Wiedniu. Polak i Brazylijczyk Marcelo Melo przegrali z Hindusem Rohanem Bopanną i Urugwajczykiem Pablo Cuevasem 7:6 (7-3), 4:6, 8-10.

Znamy już  stroje w jakich wystąpią reprezentanci Polski podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pjonczang. Elementy stroju jak zwykle zaprojektowano w polskich barwach narodowych - bieli i czerwieni. Igrzyska rozpoczną się 9, a zakończą 25 lutego przyszłego roku.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Norberta Michalaka.

Popołudniowy przegląd sportowy - 25 października 2017.

Poranny przegląd sportowy - 26 października 2107.