Ostatnia aktualizacja: 16.12.2017 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 16 grudnia 2017.
Pływanie
PływanieFoto: Darek Matyja

Alicja Tchórz została wicemistrzynią Europy na 50 m stylem grzbietowym podczas rozgrywanych w Kopenhadze pływackich mistrzostwach Europy na krótkim basenie. Polka przegrała tylko z niesamowitą Węgierką Katinką Hosszu. To trzeci medal dla Polski w tej imprezie. Na 200 m stylem grzbietowym drugi był Radosław Kawęcki, a trzecie miejsce zajęła męska sztafeta 4x50 m kraulem

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu i awansował na czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej. Skoczek z Zębu stanął na podium Pucharu Świata w indywidualnym konkursie po raz 46. w karierze, a drugi w tym sezonie. Przed miesiącem zajął drugie miejsce w Wiśle. Zwyciężył Norweg Anders Fannemel, wyprzedzając Niemca Richarda Freitaga.

Więcej informacji w wersji dźwiękowej Sportowego podsumowania dnia przygotowanego przez Norberta Michalaka.

Popołudniowy przegląd sportowy - 13 grudnia 2017.

III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka o Puchar Otyli Jędrzejczak w Dębicy.