Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 22:30
Sportowe podsumowanie dnia - 7 stycznia 2018.
Zbigniew Bródka
Zbigniew BródkaFoto: Wikipedia/Sasha Krotov/CC BY 3.0

Ostatni dzień mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim szczęśliwy dla naszych drużyn - w biegu na dochodzenie i w sprincie. W biegu na dochodzenie brąz wywalczyli: Jan Szymański, Adrian Wielgat i Zbigniew Bródka. W sprincie z krążków tego samego koloru cieszyli się Artur Nogal, Piotr Michalski i Sebastian Kłosiński.

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zajęli drugie miejsce w halowym turnieju World Tour w siatkówce plażowej w Hadze. Polacy przegrali w finale z Łotyszami Plavinsem i Toccem 0:2 (14:21, 12:21).

Polscy piłkarze ręczni przegrali z reprezentacją Hiszpanii 22:37 na zakończenie towarzyskiego turnieju w Hiszpanii. Wcześniej biało-czerwoni przegrali z Argentyńczykami 24:29 i pokonali Białorusinów 28:27. Był to ostatni sprawdzian formy podopiecznych Piotra Przybeckiego przed turniejem prekwalifikacyjnym do mistrzostw świata.

Jakub Przygoński zajął 16. miejsce w rywalizacji załóg samochodowych na 2. etapie Rajdu Dakar. Zwyciężył Francuz Cyril Depres. Przygoński stracił do zwycięzcy 25 minut i 54 sekundy. Podkreślił, że bardzo źle niedzielny etap zniósł jego pilot Belg Tom Colsoul. Wypowiedź Jakuba w dźwiękowej wersji przeglądu.

Sportowe podsumowanie dnia przygotował Norbert Michalak.

Kamil przechodzi do historii!

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2018 19:00
Sportowe podsumowanie dnia - 6 stycznia 2018.

W peruwiańskiej Limie wystartował Rajd Dakar 2018. Polscy faworyci w prologu spisali się poprawnie.

Kamil Stoch wygrał 83. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski w 2017 roku.