Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 08:11
Poranny przegląd sportowy - 27 kwietnia 2018.
Piłka siatkowa
Piłka siatkowaFoto: Darek Matyja

Takiego początku finału mistrzostw Polski siatkarek nie spodziewał się chyba nikt. Chemik Police rozgromił ŁKS Łódź 3:0. Ale patrząc na to co działo się w drugim i trzecie secie można się zastanawiać w jaki sposób ŁKS dotarł do finału. Bo siatkarki z Łodzi drugiego seta przegrały do 9, a trzecie uwaga do 4. Tylko w pierwszym secie trochę powalczyły po przegrały do 21. "To był najgorszy mecz w sezonie" przyznała Kapitan ŁKS-u Katarzyna Sielicka.

Drugi mecz - być już ostatni - rozegrany zostanie w poniedziałek w Łodzi. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych.

Rozegrano również pierwszy mecz o trzecie miejsce - Developres SkyRes Rzeszów wygrał z Grot Budowlani Łódź 3:2.

Zofia Klepacka prowadzi w klasie RS:X po trzech dniach żeglarskich regat w Hyers, zaliczanych do klasyfikacji Pucharu Świata. Klepacka była dziesiąta we wczorajszym wyścigu, ale i tak utrzymała pierwszą pozycję. Regaty w Hyeres zakończą się w niedzielę.

W pierwszych meczach półfinałowych w piłkarskie Lidze Europy Arsenal zremisował z Atletico Madryt 1:1. W drugim spotkaniu Olimpique Marsylia pokonał Red Bull Salzburg 2:0. Mecze rewanżowe zostaną rozegrane 3 maja.

Popołudniowy przegląd sportowy - 24 kwietnia 2018.

Popołudniowy przegląd sportowy - 25 kwietnia 2018.