Ostatnia aktualizacja: 08.06.2018 22:30
Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała w Poznaniu z Chile 2:2.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

Od 2:0 do 2:2. Tak w skrócie wygladał towarzyski mecz Polska - Chile w Poznaniu. W pierwszej połowie najpierw mocnym strzałem dystansu pierwszą bramke zdobył Robert Lewandowski, potem na 2:0 podwyższył Piotr Zieliński i na tym skonczyły się nasze zdobycze bramkowe. Jesze w pierwszej połowie Chilijczysy strzelili kontaktowego gola, by po przerwie wyrównać na 2:2.

Skład Polaków:
Wojciech Szczęsny (46. Łukasz Fabiański) – Łukasz Piszczek (46. Thiago Cionek), Jan Bednarek, Michał Pazdan, Maciej Rybus (82. Bartosz Bereszyński) – Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty (46. Arkadiusz Milik) – Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki (67. Jacek Góralski) – Robert Lewandowski (74. Łukasz Teodorczyk).

Bramki: dla Polski - Robert Lewandowski (30), Piotr Zieliński (34); dla Chile - Diego Valdes (38-głową), Miiko Albornoz (56).

We wtorek Polacy zagrają w ostatnim sprawdzianie przed mundialem w Rosji w Warszawie z Litwą.

Gratulujemy Agnieszce i Pawłowi - ale kibicujcie dalej... we wtorek :)

Poranny przegląd sportowy - 8 czerwca 2018.