Kaja Ziomek i Artur Nogal mistrzami Polski w łyżwiarskim wieloboju sprinterskim

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2019 17:01
Popołudniowy przegląd sportowy - 30 grudnia 2019.
Kaja Ziomek
Kaja Ziomek Foto: fot. Rafał Oleksiewicz

Łyżwiarze-sprinterzy zakończyli rok w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Przez dwa dni najszybsi panczeniści w kraju rywalizowali o medale mistrzostw Polski w wieloboju sprinterskim. Wśród kobiet zwyciężyła Kaja Ziomek, która po dwóch biegach na 500 i dwóch na 1000 metrów wyprzedziła Karolinę Bosiek i Angelikę Wójcik. Rywalizację mężczyzn wygrał Artur Nogal, który nie dał szans rywalom i był najlepszy we wszystkich czterech biegach. Srebrny medal wywalczył Damian Żurek, a na najniższym stopniu podium stanął Marcin Bachanek.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Sportowe Podsumowanie Dnia - 28 grudnia 2019.

Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w konkursie otwierajacym Turniej Czterech Skoczni.

Poranny przegląd sportowy - 30 grudnia 2019.