Ostatnia aktualizacja: 02.03.2020 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 2 marca 2020.
Izabela Marcisz
Izabela Marcisz Foto: facebook Izabeli Marcisz

Izabela Marcisz zdobyła brązowy medal w biegu na 5 kilometrów techniką klasyczną podczas mistrzostw świata juniorów w biegach narciarskich. Dla Marcisz to drugi medal mistrzostw świata juniorów. Polka w sobotę zdobyła srebrny medal w sprincie techniką dowolną.

Jerzy Janowicz awansował o 578. miejsc i zajmuje 461. pozycję w rankingu tenisistów ATP. Janowicz zagrał w niedzielę w finale tenisowego challengera we francuskim Pau. To pierwszy finał Polaka w trzecim turnieju po powrocie po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Halowe Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce przeszły do historii.

Polskie drużyny zdobyły srebro i brąz. W sumie Polacy zdobyli 5 medali we Wrocławiu.

Poranny przegląd sportowy - 2 marca 2020.