Popołudniowy przegląd sportowy - 25 sierpnia 2020.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 25 sierpnia 2020
Tenis
Tenis Foto: Darek Matyja

Anastazja Szoszyna wygrała tenisowy turniej Lotos PZT Polish Tour w Poznaniu. Rozstawiona z numerem 2. zawodniczka pokonała w finale Weronikę Falkowską 6:3, 6:4. Szoszyna podczas cyklu Lotos Polish Tour może się pochwalić 26 wygranymi w 28 meczach.

Tymczasem Łotyszka Jelena Ostapienko nie wystąpi w rozpoczynającym się za sześć dni w Nowym Jorku wielkoszlemowym turnieju US Open. 23-latka - triumfatorka French Open sprzed trzech lat - podała, że jej decyzja jest zmotywowana zmianą planów startowych. Organizatorzy US Open poinformowali również o rezygnacji Carli Suárez Navarro. Niespełna 32-letnia tenisistka zapowiedziała w grudniu zeszłego roku, że ten sezon będzie jej ostatnim w karierze.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka.

***

Popołudniowy przegląd sportowy - 24 sierpnia 2020.

Bayern Monachium zdobył swój szósty Puchar Europy w historii, pierwszy w karierze Roberta Lewandowskiego.

Poranny przegląd sportowy - 25 sierpnia 2020.