Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 08:01
Poranny przegląd sportowy - 10 września 2020.
Serena Williams
Serena WilliamsFoto: Boss Tweed/Flickr/CC BY 2.0

Na kortach Flushing Meadows już coraz mniej niewiadomych. Dzisiejszej nocy poznaliśmy ostatnich półfinalistów wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open. Serena Williams trochę się namęczyła, ale ostatecznie w trzech setach ograła Bułgarkę Cwetanę Pironkową. Danił Miedwiediew pokonał w trzech setach Andrieja Rublowa, Viktoria Azarenka dała ugrać Elise Metrens zaledwie gema i wygrała 6:1, 6:0. Dominik Thiem oddał 7 gemów Australijczykowi Alexowi de Minaurowi - Austriak wygrał do jednego, dwóch i czterech.
Dziś w nocy czasu polskiego półfinały pań -
Amerykanka Jennifer Brady zagra z Japonka Naomi Osaką, a inna Amerykanka Serena Williams z Białorusinką Wiktorią Azarenką.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Gole Glika i Grosickiego zapewniły piłkarskiej reprezentacji Polski zwycięstwo w meczu Ligi Narodów.

Polska-Rosja 1:0 po bramce Patryka Dziczka.

Popołudniowy przegląd sportowy - 9 września 2020.