Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 12:00
Awans Polaków w rankingach WTA i ATP. Mamy dwoje reprezentantów w pierwszych dziesiątkach najlepszych tenisistów i tenisistek świata.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Patrząc na najnowsze poniedziałkowe rankingi tenisowe możemy - jako kibice tenisa - być dumni. Iga Świątek zajmuje bowiem czwarte miejsce a Hubert Hurkacz jest dziesiąty. Wśród kobiet na czele listy  rankingowej znajduje się niezmiennie Australijka Ashleigh Barty. Wśród mężczyzn zmiana lidera - Serba Novaka Djokovica zastąpił... Rosjanin Daniił Miedwiediew.
W pierwszych setkach rankingu są jeszcze inni polscy tenisiści. 62. pozycję zajmuje Magda Linette, 75. jest Kamil Majchrzak, a Magdalena Fręch zajmuje 94. miejsce.

***

W finale turnieju w Dosze Polka pokonała w dwóch setach Estonkę Anett Kontaveit.

FIFA: Mecze Rosji na neutralnych boiskach bez kibiców...

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2022 08:01
PZPN podtrzymuje stanowisko: nie będzie meczu barażowego z Rosją.

Michał Cieślak przegrał po 12-rundowym boju z Lawrencem Okkoliem w walce wieczoru podczas gali w Londynie i nie zdobył pasa mistrza świata.