Szybkie 3:0 siatkarzy z Chinami w Lidze Narodów

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2022 21:33
Tym razem zgodnie z planem... polscy siatkarze pokonali w Lidze Narodów Chińczyków bez straty seta.
FIVB chce organizować mistrzostwa świata w Rosji
FIVB chce organizować mistrzostwa świata w Rosji Foto: shutterstock.com/athichoke pim

Polscy siatkarze wygrali po raz ósmy w swoim dziesiątym meczu Ligi Narodów w tym sezonie.
W meczu rozgrywanym podczas turnieju w Gdańsku pokonali Chińczyków 3:0, w setach do 24, 16 i 18.
Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół awansował na pierwsze miejsce w tabeli Ligi Narodów.
Kolejny mecz Polaków w sobotę z Holandią, a w niedzielę ostatnie spotkanie gdańskiego turnieju ze Słowenią.

***

Poranny przegląd sportowy - 7 lipca 2022.

Popołudniowy przegląd sportowy - 7 lipca 2022.

W czwartek na podium stawali Kuba Walecki w skoku wzwyż i Ania Kicińska w rzucie dyskiem.