Popołudniowy przegląd sportowy - 23 listopada 2022.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 23 listopada 2022
MŚ w Katarze z Czwórką
MŚ w Katarze z CzwórkąFoto: Darek Matyja

No i mamy kolejną niespodziankę piłkarskich mistrzostw świata w Katarze. Po przegranej Argentyny z Arabią Saudyjską dziś Niemcy przegrały także 1:2 z Japonią.
Do przerwy Niemcy prowadzili po golu Ilkaya Gundogana z rzutu karnego w 33. minucie. Wyrównał Ritsu Doan w 75. minucie, a wynik ustalił Takuma Asano w 83. minucie.
W innym zakończonym już dzisiejszym meczu katarskiego mundialu Chorwaci bezbramkowo zremisowali z Marokańczykami.
W środę zostaną jeszcze rozegrane dwa spotkania: o 17:00 Hiszpania zagra z Kostaryką, a o 20:00 Belgia z Kanadą... Czekamy na kolejne niespodzianki.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2-1 w pierwszym meczu grupy C katarskiego mundialu.

Reprezentacja Polski zremisowała z reprezentacją Meksyku 0-0 w pierwszym meczu mistrzostw świata.

Poranny przegląd sportowy - 23 listopada 2022.