Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 18:07
Hubert Hurkacz odpadł w ćwierćfinale turnieju tenisowego w Dubaju.
Hubert Hurkacz
Hubert HurkaczFoto: shutterstock

Nieco ponad godzinę i 20 minut trwał ćwierćfinałowy mecz Huberta Hurkacza z liderem światowego Serbem Novakiem Djokovicem. Polak przegrał z Serbem w Dubaju w dwóch setach, ale trzeba przyznać, że powalczył z utytułowanym rywalem. W pierwszym secie dal się przełamać tylko raz przy stanie 1:2 i przegrał tę partię 3:6. W drugim secie Hurkacz prowadził 5:4 i przy serwisie Serba prowadził 30:0. Nie wykorzystał tej szansy, przegrał gema, a potem sam dał się przełamać i przegrał seta do pięciu, kończąc mecz wynikiem 3:6, 5:7.

***

Polscy tenisiści grają w turniejach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Stanach Zjednoczonych.

Po powrocie z mistrzostw świata w Gruzji nasi medaliści odwiedzili czwórkową "Strefę sportu".

Najlepszy polski tenisista zagra w czwartek o półfinał turnieju tenisowego w Dubaju.