Ostatnia aktualizacja: 25.01.2019 08:01
Poranny przegląd sportowy - 25 stycznia 2019.
Monika Hojnisz
Monika HojniszFoto: x-news

Monika Hojnisz zajęła szóste miejsce w sprinice na 7,5 km podczas zawodów biathlonowego Pucharu Świata we włoskiej Anterselvie. Wygrała Czeszka Marketa Davidova, dla której było to pierwsze zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata. W klasyfikacji generalnej prowadzi Włoszka Dorothea Wierer (532 pkt.), a Hojnisz z 352 punktami zajmuje 10. miejsce.

Siatkarki Chemika Police przegrały z Dynamem Moskwa 2:3 w meczu 3. kolejki grypy E Ligi Mistrzyń. Chemik z 1 punktem zajmuje - ostatnie - czwarte miejsce w grupowej tabeli. Dynamo jest drugie z 5 punktami, a prowadzące Fenerbahce ma 9 punktów.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Powożenie zaprzęgami to nie jest sport dla bogatych, starszych panów - to sport dla wszystkich.

Poranny przegląd sportowy - 24 stycznia 2019.

Popołudniowy przegląd sportowy - 24 stycznia 2019.