Ostatnia aktualizacja: 30.10.2021 11:10
Sportowy weekend - 30 października 2021.
Natalia Maliszewska
Natalia MaliszewskaFoto: Biuro Prasowe PZŁS/Rafał Oleksiewicz

Natalia Maliszewska zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata w japońskiej Nagoi. Polka w finale rywalizacji na 500 metrów przegrała tylko z Włoszką Arianną Fontaną. To drugie w sezonie podium Maliszewskiej - po zwycięstwie w Pekinie przed tygodniem. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata prowadzą ex aequo Natalia i Fontana.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego weekendu. Wysłuchacie tam między innymi zapowiedzi walki Jana Błachowicza w UFC. Sportowy weekend w Czwórce w soboty o 11:03 i w niedziele o 12:03.

***

W sobotę 30 października podczas gali UFC 267 w Abu Zabi, powalczy trzech Polaków - w tym Jan Błachowicz.

W Jaworznie Łukasza Stanioch pokonał w walce wieczoru Ryana Forda, w Kaliszu Kamil Łaszczyk Jose Valdesa.

Zbigniew Bródka wznowił karierę po dwóch latach przerwy i już drugiego dnia mistrzostw Polski wywalczył złoty medal.