Miłe złego początki... Legia przegrała z Napoli 1:4

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2021 07:57
Piłkarze Legii przegrali u siebie w meczu czwartej kolejki Ligi Europy z Napoli 1:4.
Puchar Ligi Europy UEFA
Puchar Ligi Europy UEFAFoto: Dariusz Fiuk

Piłkarze Legii Warszawa przegrali z Napoli 1:4 u siebie w meczu czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Europy.
Mistrzowie Polski objęli prowadzenie w 10. minucie po strzale Mahira Emreliego. W drugiej połowie trafiali już tylko goście. Piotr Zieliński z rzutu karnego (51. min.), Dries Mertens także z jedenastki (75. min.), Hirving Lozano (79. min.) i Adam Ounas (90. min.).

W innym meczu grupy C Leicester zremisował 1:1 ze Spartakiem Moskwa i dzięki temu Legia utrzymała drugie miejsce w grupie, mając 6 punktów. Prowadzi Napoli z 7 punktami. Leicester ma 5 punktów a Spartak 4.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Hubert Hurkacz awansował do ćwierćfinału turnieju w Paryżu.

Kolejny medalowy dzień polskich pływaków w Kazaniu.

Anhelina Łysak mistrzynią Europy do lat 23. To drugi medal reprezentantów Polski w Belgradzie.