Przegrana Hurkacza w pierwszym meczu w Turynie

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2021 17:00
Hubert Hurkacz przegrał z Rosjaninem Daniłem Miedwiediewem w pierwszym meczu grupowym turnieju ATP Finals.
Hubert Hurkacz
Hubert HurkaczFoto: Bryan Pollard/Shutterstock.com

Najtrudniejsze grupowe wyzwanie w Turynie czekało Huberta już w pierwszym meczu. Zmierzył się w nim z wiceliderem rankingu ATP Rosjaninem Daniłem Miedwiediewem.

Pierwszy set był bardzo wyrównany, a obaj tenisiści skutecznie utrzymywali własny serwis. Skończyło się tie-breakiem, w którym lepiej spisał się Hurkacz i wygrał pierwszego seta 7:6.

Dwie kolejne partie padły już łupem Rosjanina. Miedwiediew wrzucił wyższy bieg i wygrał 6:2 i 6:4. Pierwszy mecz turnieju dla rywala, ale Hubert wygrał seta, co może mieć znaczenie w końcowej tabeli.

***

Druga przegrana polskich hokeistek w kwalifikacjach olimpijskich w Chomutovie.

Zbigniew Bródka na podium Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim.

Iga przegrała z Aryną Sabalenką w swoim drugim meczu grupowym turnieju w meksykańskiej Guadalajarze.