Polska przegrała z Albanią 0:2

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2023 22:45
Reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała w meczu kwalifikacji do mistrzostw Europy z Albanią w Tiranie
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Foto: PAP / Andrzej Lange

Bez pomysłu, bez skuteczności i.. bez sukcesu. Tak można skomentować przegrany 0:2 z Albanią mecz piłkarskiej reprezentacji Polski w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy, w którym nasza drużyna była po prostu... bezradna.
W Tiranie nie zdołaliśmy strzelić bramki (nie licząc tej ze spalonego), za to straciliśmy dwa gole - w 37. minucie po pięknym strzale Jasira Asaniego i w 62. minucie Mirlinda Daku.

Polacy po 5 meczach kwalifikacyjnych mają na koncie 6 punktów i zajmują przedostatnie, 4. miejsce w grupie, wyprzedzając tylko... Wyspy Owcze.

04:33 SPD - 10 wrzesień 2023 21_59_58.mp3 Sportowe Podsumowanie Dnia - 10 września 2023

***

Polscy piłkarze długo męczyli się w meczu kwalifikacji do mistrzostw Europy ale w końcu dwa gole strzelił Robert Lewandowski i skończyło się wygraną 2:0.

Mateusz Biskup, Fabian Barański, Dominik Czaja i Mirosław Ziętarski wrócą z Belgradu z brązem i kwalifikacją olimpijską.

Amerykanka Cori "Coco" Gauff wygrała wielkoszlemowy turniej tenisowy US Open w Nowym Jorku.