Ewelina Kamczyk: Nie każdy mecz da się wygrać

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 22:01
Reprezentantka Polski w piłce nożnej o pierwszym meczu Polaków na EURO 2020 przegranym ze Słowacją 1:2.
Piłka z oficjalnym logo Euro 2020
Piłka z oficjalnym logo Euro 2020Foto: Shutterstock.com/Mircea Moira

Nie tak miał wyglądać inauguracyjny mecz polskich piłkarzy na EURO 2020. W Petersburgu nasza drużyna narodowa przegrała 1:2 ze Słowacją i znacznie zmniejszyła swoje szanse na wywalczenie awansu z grupy. Polaków czekają co prawda jeszcze dwa mecze grupowe, ale z teoretycznie silniejszymi rywalami: Hiszpanią i Szwecją.
O meczu ze Słowacją i sytuacji w jakiej znalazła się nasza drużyna po przegranej opowiadała w "Strefie sportu" reprezentantka Polski w piłce nożnej - Eweliną Kamczyk.

W naszej audycji było też o tegorocznym wielkoszlemowym turnieju tenisowym na paryskich kortach Rolanda Garrosa.

Zobacz więcej na temat: SPORT Czwórka Euro 2020

Wszystko co chcecie wiedzieć o EURO - Stefan Szczepłek odpowiadał na pytania kibiców.

Reprezentacja Polski zagra w grupie ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją.

EURO 2020: Polska-Słowacja 1:2 (minuta po minucie)

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 19:43
To był mecz, który można było wygrać... Poniżej relacja tekstowa "minuta po minucie" z pierwszego meczu Polaków na EURO.