Klaudia Zwolińska w tym sezonie "odczarowała podium"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2023 17:01
O medalach zdobywanych na Igrzyskach Europejskich, mistrzostwach świata i wywalczeniu olimpijskiej kwalifikacji do Paryża, w Strefie Sportu opowiadała kajakarka slalomowa - Klaudia Zwolińska.
Klaudia Zwolińska
Klaudia ZwolińskaFoto: Darek Matyja

To był naprawdę bardzo dobry sezon dla reprezentantki Polski w kajakarstwie slalomowym (zwanym też kajakarstwem górskim) - Klaudii Zwolińskiej.  Od kilku sezonów była w światowej czołówce, ale dopiero w tym sezonie udało jej się odczarować podium. Zdobyła medale na Igrzyskach Europejskich i mistrzostwach świata, świetnie radziła sobie w Pucharze Świata, zajmując w końcowej klasyfikacji w slalomie kajakowym historyczne trzecie miejsce, no i oczywiście wywalczyła dla Polski olimpijską kwalifikację na igrzyska w Paryżu.

O tym wszystkim opowiedziała w Strefie Sportu.

15:24 Strefa Sportu - 18 października 2023.mp3 Klaudia Zwolińska w Strefie Sportu

Zobacz więcej na temat: SPORT Czwórka dariusz matyja

Pod koniec września w Maladze w Hiszpanii nasza para Agata Ceynowa i Marta Łodej stanęły na podium AME w siatkówce plażowej.

Polskie piłkarki plażowe zajęły trzecie miejsce w finałowym turnieju Europejskiej Ligi Beach Soccerana Sardynii.

21-letnia Aleksandra Pszczolarska udanie godzi uprawianie koszykówki 5x5 z basketem 3x3, co ostatnio udowodniła podczas MŚ U23 w Lublinie.