Ostatnia aktualizacja: 08.08.2015 15:55
Przegląd sportowy dnia - 8 sierpnia 2015.
Radosław Kawęcki
Radosław KawęckiFoto: Wikipedia/Mateusz Giełczyński

Wczorajsze późne popołudnie było dla kibiców pływania w Polsce było niezwykle udane. A to dlatego, że Radosław Kawęcki zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w Kazaniu w wyścigu na 200 metrów stylem grzbietowym. Polak przegrał tylko z Australijczykiem Mitchellem Larkinem. Srebro Kawęckiego to jest nasz trzeci medal na tej imrpezie. Wcześniej brązowe krążki zdobyli Konrad Czerniak na 50 motylkiem i Jan Świtkowski na 200 stylem motylkowym. Ale mamy nadzieję, że to nie koniec. Dzisiaj sesja wieczorna startuje o 16.30.

To teraz wyścigi, ale nie te pływackie a samochodowe. Na Podkarpaciu dziś ostatni dzień 24. Rajdu Rzeszowskiego. Po wczorajszym etapie liderem w klasyfikacji generalnej był Bryan Bouffier, wyprzedzał Łukasza Habaja i Piotra Wosia. Na trzecim miejscu Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski. Rajd Rzeszowski to czwarta runda to Samochodowych Mistrzostw Polski.

Więcej informacji w Przeglądzie sportowym dnia przygotowanym przez Kubę Jamrozka. Posłuchajcie załączonego pliku dźwiękowego.