Mów, ile chcesz zarobić

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2014 09:00
Negocjacja wynagrodzenia to najtrudniejsza część rozmowy kwalifikacyjnej. Tak przynajmniej twierdzą niektórzy. Pytanie o wysokość zarobków budzi sprzeczne emocje. Czy słusznie?
Mów, ile chcesz zarobić
Foto: Glow Images/ East News

Z jednej strony pojawienie się tematu oczekiwanych zarobków na rozmowie kwalifikacyjnej zwykle nas cieszy, bo może oznaczać zainteresowanie potencjalnego pracodawcy, z drugiej – przeraża. Nie chcemy podać ani zbyt wygórowanej, ani zbyt małej kwoty.

W audycji "4 do 4" doradzimy Wam jak przygotować się do spotkania z potencjalnym szefem pod kątem finansowych negocjacji.

Zapraszamy w poniedziałek, 8 września, po godz. 14.00.

(kul)

Czytaj także

Wypalenie zawodowe: młodzi, zdolni, sfrustrowani

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2014 11:30
Wypalenie zawodowe, bądź "przerdzewienie", dotyka wielu młodych ludzi, którzy rozpoczynając pierwszą pracę, inaczej wyobrażali sobie start w zawodowej karierze. Są ambitni, a nie widzą szans na awans. - Trzeba płonąć, żyć z pasją, żeby się wypalić - mówi Ewa Gontarczyk, coach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Młodzi Polacy - zdolni, ale bezrobotni

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 10:56
Prawie dwa miliony Polaków w wieku od 15 do 34 nie uczy się ani nie pracuje. Ich liczba systematycznie rośnie od pięciu lat. Czy to konsekwencja nadopiekuńczości rodziców? A może po prostu lenistwo. O tym porozmawiamy w poniedziałkowej audycji "4 do 4".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Najniebezpieczniejszy zawód świata - poławiacz krabów

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 18:00
W grupie jest raźniej, pod warunkiem, że jej członkowie dogadują się ze sobą i współpracują. Psycholog Tomasz Kozłowski od lat zajmuje się realizacją programów, których głównym celem jest poprawa funkcjonowania zespołów. Swoimi doświadczeniami dzielił się m. in. z poławiaczami krabów - czyli ludźmi uprawiającymi najniebezpieczniejszy zawód świata.
rozwiń zwiń