Popołudniowy przegląd sportowy - 23 grudnia 2016.
  • Popołudniowy przegląd sportowy (Czwórka/Czat Czwórki)
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: Wikipedia/Joern Fehrmann

O 17:30 w stolicy Kataru Dausze rozegrany zostanie Superpuchar Włoch. Juventus w ubiegłym sezonie wywalczył podwójną koronę - został mistrzem Włoch i zdobył krajowy puchar. Dlatego jego rywalem będzie Milan jako finalista Pucharu Włoch. Co ciekawe większość krajowych superpucharów rozgrywanych jest w kraju. Natomiast Superpuchar Włoch Od 1993 jest rozgrywany poza Italią.

Asseco Resovia kontra Indykpol AZS Olsztyn - to jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 1/8 finału Pucharu Polski siatkarzy. Rzeszowianie zajmują w tej chwili trzecie, a AZS - piąte miejsce w Pluslidze. Mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, zmierzy się z MKS Będzin, a rywalem PGE Skry Bełchatów będzie GKS Katowice. Losowanie par odbyło się w piątek, mecze zaplanowano na 4 stycznia.