Marcin Nowak 02.10.2014

Liga Mistrzów: męczarnie Realu Madryt, czerwona kartka Szczęsnego [MULTIRELACJA]

Debiutujący w Lidze Mistrzów Łudogorec Razgrad był bliski sprawienia sensacji, ale ostatecznie przegrał z Realem Madryt. Czerwoną kartkę w wygranym starciu z Galatasaray zobaczył bramkarz Arsenalu Londyn Wojciech Szczęsny.
  • Oba hiszpańskie zespoły wygrały w środę swoje mecze w drugiej kolejce fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów - o występach Realu i Atletico Ewa Wysocka (IAR)
  • Zwycięstwo Arsenalu 4:1 nad Galatasaray w środowym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów to prezent "Kanonierów" dla ich wieloletniego trenera. Arsene Wenger ma już za sobą 18 lat pracy w Arsenalu. Z Londynu - Grzegorz Drymer (IAR)

22.40 - Zapraszamy już jutro na MULTIRELACJĘ NA ŻYWO ze spotkań Ligi Europy - w tym spotkania Trabzonsporu z Legią Warszawa (czwartek, godz. 19).

22.39 - KONIEC! To był bardzo emocjonujący wieczór z Ligą Mistrzów!

22.24 - Malmoe FF o krok od historycznego zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Na 2:0 z Olympiakosem znów strzela dla szwedzkiej ekipy Markus Rosenberg . Asystę przy tej bramce zalicza Paweł Cibicki . To 20-letni polski piłkarz urodzony w Szwecji, reprezentant biało-czerwonych do lat 19, niedawno powołany przez Marcina Dornę do zespołu U-20

22.21 - Adrian Ramos dobija piłkarzy Anderlechtu Bruksela. Borussia Dortmund prowadzi już 3:0 z belgijskim zespołem

22.20 - Pierwszy gol w meczu, który zapowiadał się na hit tej kolejki Ligi Mistrzów. Arda Turan z Atletico Madryt pokonuje bramkarza Juventusu Turyn - Gianluigiego Buffona

22.19 - Karim Benzema przełamuje heroiczną obronę Łudogorca Razgrad i Real Madryt po raz pierwszy wychodzi na prowadzenie!

22.11 - Radość też w innej niemieckiej drużynie. W Brukseli Adrian Ramos podwyższa prowadzenie dla Borussii Dortmund na 2:0. Asystę przy golu zalicza Łukasz Piszczek

22.10 - Krótko trwała radość piłkarzy Benfiki. Bayer Leverkusen prowadzi już 3:1 po rzucie karnym wykorzystanym przez Hakana Calhanoglu

22.05 - W tym samym czasie Benfica Lizbona łapie kontakt z Bayerem Leverkusen po golu Salvio z 62. minuty. Niemcy wciąż prowadzą, ale już tylko 2:1

22.05 - Pewne trafienie Buraka Yilmaza i Turcy mogą się cieszyć z honorowego gola. Arsenal - Galatasaray 4:1

22.04 - Schodzi Alexis Sanchez a w jego miejsce pojawia się bramkarz - David Ospina , który postara się obronić rzut karny po fatalnym błędzie Polaka

22.00 - Czerwona kartka dla Wojciecha Szczęsnego! Polski bramkarz bezpardonowo zatrzymał szarżującego na jego bramkę napastnika Galatasaray - i musi opuścić boisko, a sędzia dyktuje "jedenastkę"

21.55 - W zupełnie innych nastrojach fani Liverpoolu. Basel znów potwierdza, że potrafi sobie radzić z angielskimi drużynami. W 52. minucie na prowadzenie Szwajcarów wyprowadza Marco Streller

21.55 - Danny Welbeck kompletuje hat-tricka po kapitalnej akcji Arsenalu Londyn! Galatasaray przyjmuje już czwarty cios w meczu na Emirates Stadium. Totalny pogrom!

21.50 - ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

21.35 - PRZERWA!

21.28 - Markus Rosenberg z Malmoe FF otwiera wynik w meczu z Olympiakosem Pireus. Spotkanie ponoć jest niezwykle emocjonujące, a dotychczas największymi bohaterami byli bramkarze obu drużyn

21.27 - Arsenal Londyn już może ze spokojem rozgrywać swoje spotkanie. Alexis Sanchez w 41. minucie spotkania pogrąża Turków. Jest już 3:0, choć wydawało się, że przy golu Chilijczyka był minimalny spalony

21.22 - Mecz Arsenalu z Galatasaray przerwany w 36. minucie. Tureccy kibice zarzucili boisko racami. Po paru minutach wracamy jednak do gry

Racowisko na stadionie Arsenalu. Tureccy kibice zabłysnęli w Lidze Mistrzów

Agencja TVN/x-news

21.20 - Bayer Leverkusen podwyższa wynik! Tym razem do siatki trafił Son Heung-Min

21.15 - Danny Welbeck po raz drugi! Arsenal prowadzi z Galatasaray już 2:0! Angielski napastnik w sytuacji sam-na-sam nie dał szans bramkarzowi rywali

21.11 - W tym samym momencie, gdy trafił Ronaldo cieszyli się też piłkarze Bayeru Leverkusen. Na prowadzenie w spotkaniu z Benfiką wyprowadził ich Stefan Kiessling !

21.11 - No i już chyba wszystko wraca do normy. Real Madryt, a przede wszystkim - Cristiano Ronaldo podrażniony stratą gola i niestrzelonym karnym - wyrównuje stan meczu, zresztą po strzale z "jedenastki". Łudogorec Razgrad - Real Madryt 1:1 po 25. minutach

21.08 - I mamy gol dla Arsenalu! Danny Welbeck zdobywa bramkę w starciu z Galatasaray po asyście Alexisa Sancheza. Niestety błąd arbitra, który wcześniej puścił grę przy ewidentnym faulu na piłkarzu tureckiego klubu

20.55 - Błyskawicznie mogło paść wyrównanie dla "Królewskich", ale Cristiano Ronaldo nie wykorzystał rzutu karnego! Nadal sensacja w Sofii!

20.51 - Szok w stolicy Bułgarii!!! Łudogorec Razgrad już w 6. minucie spotkania z Realem Madryt obejmuje prowadzenie po golu Marcelinho !

20.49 - PIERWSZY GOL!!! 4. minuta meczu w starciu Anderlecht Bruksela - Borussia Dortmund i już mamy pierwszego gola! Bramkę dla gości zdobył Ciro Immobile z podania Shinji Kagawy

20.46 - Z kolei w drugim pojedynku grupy D Anderlecht Bruksela gra u siebie z Borussia Dortmund , gdzie w pierwszym składzie wyszedł polski obrońca - Łukasz Piszczek

20.46 - W grupie D Arsenal Londyn podejmuje Galatasaray Stambuł . W pierwszym składzie "Kanonierów" jest polski bramkarz - Wojciech Szczęsny

20.46 - W grupie C zakończył się już mecz Zenit St. Petersburg - AS Monaco (0:0). W drugim starciu Bayer Leverkusen podejmuje Benfikę Lizbona

20.46 - W drugim meczu grupy B broniący trofeum Real Madryt gra na wyjeździe z bułgarskim Łudogorec Razgrad

20.46 - Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie grupy B FC Basel z Liverpoolem FC . Szwajcarzy mają bowiem wyjątkowo udane występy przeciwko angielskim drużynom w ostatnich rozgrywkach europejskich pucharów. Mogły się o tym przekonać zespoły Manchesteru United, czy Tottenhamu Hotspur

20.46 - W drugim spotkaniu tej grupy Malmoe FF po raz pierwszy w historii gra na własnym stadionie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem szwedzkiej drużyny jest grecki Olympiakos Pireus

20.46 - Hitem środowych spotkań Ligi Mistrzów wydaje się starcie mistrza Hiszpanii i finalisty ubiegłorocznej edycji rozgrywek - Atletico Madryt z mistrzem Włoch - Juventusem Turyn w grupie A

20.45 - ZACZYNAMY OSTATNIE SPOTKANIA TEJ KOLEJKI!