Marcin Nowak 02.10.2014

Liga Mistrzów: męczarnie Realu Madryt, czerwona kartka Szczęsnego [MULTIRELACJA]

Debiutujący w Lidze Mistrzów Łudogorec Razgrad był bliski sprawienia sensacji, ale ostatecznie przegrał z Realem Madryt. Czerwoną kartkę w wygranym starciu z Galatasaray zobaczył bramkarz Arsenalu Londyn Wojciech Szczęsny.
  • Oba hiszpańskie zespoły wygrały w środę swoje mecze w drugiej kolejce fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów - o występach Realu i Atletico Ewa Wysocka (IAR)
  • Zwycięstwo Arsenalu 4:1 nad Galatasaray w środowym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów to prezent "Kanonierów" dla ich wieloletniego trenera. Arsene Wenger ma już za sobą 18 lat pracy w Arsenalu. Z Londynu - Grzegorz Drymer (IAR)

18.00 - ZACZYNAMY! Na boisku są już piłkarze Zenita i Monaco!

17.55 - W pierwszej kolejce Zenit pokonał na wyjeździe Benfikę Lizbona 2:0, a AS Monaco wygrało u siebie z Bayerem Leverkusen 1:0

17.50 - Tymczasem francuski zespół prowadzony przez Portugalczyka Leonardo Jardima spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Klub z księstwa Monako zajmuje dopiero 12. miejsce w Ligue 1.

17.45 - Ekipa gospodarzy jest w świetnej formie w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Portugalczyka Andre-Villasa Boasa pobiła rekord Premier Ligi, wygrywając osiem meczów z rzędu na początku sezonu. Passa została przerwana dopiero w ostatniej kolejce rosyjskiej ekstraklasy, gdy Zenit zremisował bezbramkowo ze Spartakiem Moskwa.

17.30 - ROZPOCZYNAMY NASZĄ MULTIRELACJĘ NA ŻYWO! Na początek czeka nas wizyta w Sankt Petersburgu. Na stadionie Pietrowskim miejscowy Zenit podejmie AS Monaco .