Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2021 15:37
W internecie - poprzez komputery, smartfony czy tablety albo w cyfrowych odbiornikach DAB+. Antena jest dostępna także w aplikacjach Polskiego Radia. Dzięki temu stale można słuchać - na przykład w samochodzie czy na domowym sprzęcie - słuchowisk, bajek, koncertów muzyczne albo lekcji języków obcych. Całodobowe Polskie Radio Dzieciom nadaje również specjalistyczne audycje dla rodziców, a swoje podcasty nagrywała tu choćby Ida Nowakowska. Informacje o Polskim Radiu Dzieciom znajdziesz również w TVP ABC oraz na billbordach. Ruszyła właśnie kampania "Nadajemy na dziecięcej fali" - sprawdź nasze propozycje!
Słuchaj Polskiego Radia Dzieciom
Słuchaj Polskiego Radia DzieciomFoto: PR

Agencja Promocji Polskiego Radia we współpracy z Polskim Radiem Dzieciom przygotowała spot promocyjny, na który z pewnością traficie jeszcze do końca tego roku! "Nadajemy na dziecięcej fali" to nowa kampania wizerunkowa, realizowana na nośnikach billboardowych i w telewizji. Spoty można zobaczyć w największych miastach Polski: Trójmieście, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu oraz na antenie TVP ABC od 18 do 31 grudnia. 

Projekt graficzny kampanii został przygotowany przez Sekcję Kreatywną Agencji Promocji Polskiego Radia. W styczniu planowana jest także kampania Polskiego Radia Dzieciom na elektronicznych ekranach w komunikacji miejskiej w największych polskich miastach.

Kampania billboardowa Polskiego Radia Dzieciom realizowana jest w największych miastach Polski: Trójmieście, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Spot promocyjny "Nadajemy na dziecięcej fali" Polskiego Radia Dzieciom będzie emitowany na antenie TVP ABC od 18 do 31 grudnia.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe  radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje reklam. 

Polskie Radio Dzieciom to także twórcze cykle i konkursy, choćby "Gwiazdkopisanie", "Konkurs dziecięcych talentów", "Muzyczne źródełko""Kolorowy piórnik" czy konkurs "O czym one mówią"

Grafika do pobrania

Zobacz także
Czytaj także

Zakończył się czas na wysyłanie prac konkursowych

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2021 09:00
Polskie Radio Dzieciom ogłosiło (8.11.), czwartą edycję rodzinnego konkursu literacko - plastycznego na najpiękniejsze świąteczne wspomnienia. Opowiadania, listy, kartki z pamiętnika, wiersze oraz komiksy ocenią popularni autorzy książek dla dzieci i młodzieży: Justyna Bednarek i Grzegorz Kasdepke, ceniony twórca literatury dla dzieci, rysownik i autor komiksów Tomasz Samojlik oraz dziennikarka PR Dzieciom Martyna Chuderska. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak mądrze połączyć naukę z zabawą?

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2021 15:08
Czasami zamiast się uczyć, wolelibyśmy spędzić ten czas na zabawie. Jest to naturalne, zwłaszcza dla dzieci, którym zdarza się bawić na lekcjach lub być rozkojarzonym. Dla dorosłych może stanowić to kłopot, jednak, jak się okazało w Polskim Radiu Dzieciom w audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem", czas spędzony na bawieniu się, a nawet nauka poprzez zabawę ma swoje zalety, o czym mówił filozof, Wiktor Piotrowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Co jesienią i zimą robią mrówki? [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2021 11:17
Świat owadów jest bardzo różnorodny. Istnieje wiele gatunków bezkręgowców przypisanych do poszczególnych grup. W Podwieczorku zabierzemy was w podróż do świata tych małych zwierząt. Jak mrówki, pszczoły, motyle i inne małe stworzenia radzą sobie o tej porze roku?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pofilozofujmy. Czy lew jest odważny?

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2021 11:45
"Wiem, że nic nie wiem" to jeden z najbardziej znanych filozoficznych cytatów. Uniwersalne przesłanie Sokratesa towarzyszy nam do dziś i z pewnością jeszcze długo z nami pozostanie. Czego właściwie możemy być tak naprawdę pewni?
rozwiń zwiń