Міністр енергетики Польщі Мілош Мотика оголосив, що сьогодні (24 червня), напередодні заходу, він зустрінеться з віце-прем'єр-міністром України та міністром енергетики Денисом Шмигалем:
«Підписані та реалізовані умови він «Орленом» і «Нафтогазом» уже дійсні. Не виключено, що будуть наступні, про це будемо говорити. Це питання транскордонних сполучень. Хочемо також отримати від української сторони, як буде виглялати ця їхня стратегія, яку мають намір представити на цій конференції, коли йдеться про наступні роки. Яку роль у цьому бачать наших міжсистемних сполучень. Суттєву роль у цій конференції відіграють також енергетичні компанії. Будуть представники і українських, і польчьких фірм, і «Орлену», і PGE, і «Нафтогазу», й інших».
Зустріч буде присвячена стратегії енергетичної трансформації України до 2050 року. Дводенна конференція в Ґданську розпочнеться завтра (25 червня).
IAR/С.Ч.