Polskie Radio
Section05

atletico madryt

Liga Mistrzów: trudny mecz Szymona Marciniaka. Piłkarze Atletico chcieli więcej rzutów karnych

W czwartkowym ćwierćfinale Ligi Mistrzów RB Lipsk niespodziewanie pokonał w Lizbonie Atletico Madryt 2:1 i po raz pierwszy w historii klubu awansował do półfinału elitarnych rozgrywek. Mecz sędziował Szymon Marciniak, który kilka razy musiał podjąć trudne decyzje. Polski arbiter m.in. nie podyktował rzutu karnego, którego domagali się piłkarze Atletico w pierwszej połowie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 RB Lipsk

Primera Division: Arkadiusz Milik trafi do Atletico? "Podoba mu się ta perspektywa"

Według "Corriere dello Sport" Atletico Madryt jest kolejnym klubem, do którego może przenieść się Arkadiusz Milik. "Polskiemu napastnikowi podoba się perspektywa przejścia do Los Colchoneros" - napisał włoski dziennik. Piłkarz wciąż nie doszedł do porozumienia z SSC Napoli w sprawie przedłużenia kontraktu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna la liga Primera Division Serie A Arkadiusz Milik SSC Napoli

Gol dla Realu nie powinien zostać uznany? Angielski sędzia wspomina finał Ligi Mistrzów z 2016 roku

Angielski sędzia piłkarski Mark Clattenburg w rozmowie z "Daily Mail" wrócił do finałowego meczu Ligi Mistrzów z 2016 roku. W derbach Madrytu Real okazał się lepszy od Atletico po rzutach karnych, jednak gol dla "Królewskich" w pierwszej połowie meczu padł ze spalonego. Anglik zasugerował, że uznanie bramki pomogło mu w późniejszym uspokojeniu piłkarza Realu Pepe. - To zamknęło mu usta - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Real Madryt