Polskie Radio
Section05

fc barcelona

Lewandowski dostosowuje się do "wszechświata Xaviego"

Piłkarze Barcelony zremisowali z Juventusem Turyn 2:2 w towarzyskim meczu rozegranym w Dallas. Dla Barcy gole zdobył Francuz Ousmane Dembele. Lewandowski polował na gola, ale go nie zdobył. "Xavi powiedział mu, że na to przyjdzie czas, jego przygoda z Barceloną dopiero się zaczęła. Najważniejsze jest zdobywanie minut" - informują hiszpańskie gazety.
Zobacz więcej na temat:  Robert Lewandowski SPORT la liga Piłka nożna Primera Division

Nowa rola Lewandowskiego. Koniec strzeleckich popisów?

Robert Lewandowski przeszedł do Barcelony po 8 latach spędzonych w Bayernie Monachium. W barwach "Die Roten" polski napastnik dał się poznać jako jeden z najskuteczniejszych łowców bramek w historii futbolu. Podczas konferencji prasowej przed sparingiem z Juventusem "Lewy" dał jednak do zrozumienia, że w ekipie "Blaugrany" nie będzie odpowiedzialny wyłącznie za zdobywanie goli.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna la liga Primera Division Robert Lewandowski

Robert Lewandowski udanie zadebiutował w FC Barcelona!

Robert Lewandowski zadebiutował w barwach FC Barcelona: zagrał pierwszą połowę sparingowego spotkania przeciwko Realowi Madryd, które rozegrano w Las Vegas. Blaugrana wygrała 1:0, ale bramki nie zdobył kapitan reprezentacji Polski lecz inny debiutant, Brazylijczyk Raphinhia fantastycznym strzałem ze skraju pola karnego. Kolejna szansa na zdobycie gola dla Barcy już w nocy z wtorku na środę: wtedy Duma Katalonii zmierzy się, także za Wielka Wodą, z Juventusem.
Zobacz więcej na temat:  Robert Lewandowski Trójka Piłka nożna mecze Real Madryt Krzysztof Łoniewski Robert Grzędowski Trójka