Polskie Radio
Section05

inter mediolan

LIGA MISTRZÓW Włosi komentują decyzję Marciniaka. "Wynik zależał od VAR-u"

Włoskie media były zaskoczone przebiegiem meczu Slavii Praga z Interem Mediolan (1:4) w piątej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów. W pierwszej połowie prowadzący to spotkanie Szymon Marciniak skorzystał z podpowiedzi sędziów odpowiedzialnych za system VAR i anulował gola zdobytego prawidłowo przez gości, by... podyktować rzut karny dla Slavii. "Dziwny mecz" - skomentowano na łamach "Corriere della Serra".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Liga Mistrzów 19/20 Piłka nożna Szymon Marciniak

LIGA MISTRZÓW Liverpool bez recepty na Napoli. Messi bije rekordy

Broniący trofeum piłkarze Liverpool FC tylko zremisowali u siebie z SSC Napoli 1:1 (0:1) w meczu piątej kolejki grupy E Ligi Mistrzów. W grupie F FC Barcelona pokonała Borussię Dortmund 3:1 (2:0), a Lionel Messi strzelił gola w tych elitarnych rozgrywkach już trzydziestej czwartej drużynie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 SSC Napoli Liverpool FC fc barcelona Borussia Dortmund benfica lizbona ajax amsterdam

Inter na czele Serie A. Milik nie pomógł Napoli

Piłkarze Interu Mediolan pokonali u siebie Lazio Rzym 1:0 w meczu piątej kolejki Serie A i z kompletem punktów prowadzą w tabeli włoskiej ekstraklasy. Niespodziewaną porażkę u siebie z Cagliari Calcio (0:1) zanotowało SSC Napoli, w barwach którego wystąpili Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik, który pojawił się na murawie w drugiej połowie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A juventus turyn SSC Napoli lazio rzym Fiorentina