Polskie Radio
Section05
Paweł Dawidowicz

OCENY Balonik pękł. Austriacy dali Polakom bolesną lekcję

Po obiecującym meczu z Holandią Polacy powrócili do poziomu, jaki prezentowali podczas eliminacji Euro 2024. Biało-Czerwoni stawiali opór Austriakom tylko przez pierwsze 45 minut, w drugiej połowie ustępowali dobrze zorganizowanym rywalom, i ponieśli zasłużoną porażkę 1:3.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski wojciech szczęsny Jakub Kiwior Jan Bednarek Przemysław Frankowski Piotr Zieliński Jakub Piotrowski Bartosz Slisz Adam Buksa Krzysztof Piątek Nicola Zalewski

Co ze zdrowiem "Lewego" i spółki? Optymistyczny raport

W niedzielę polscy piłkarze przegrali z Holandią 1:2 w swoim pierwszym meczu w grupie D mistrzostw Europy, które rozgrywane są w Niemczech. Lekarz naszej kadry Jacek Jaroszewski przedstawił raport medyczny po spotkaniu z "Oranje". Co ze zdrowiem Roberta Lewandowskiego i innych Biało-Czerwonych?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski Robert Lewandowski Bartosz Salamon Piotr Zieliński Michał Skóraś