Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 16:00
Rafał Sonik zwycięzcą Rajdu Dakar 2015. Trzecie miejsce Hołowczyca.
Rafał Sonik na mecie rajdu Sealine Qatar
Rafał Sonik na mecie rajdu Sealine Qatar Foto: materiały prasowe/Rafał Sonik

Nareszcie się udało! Rafał Sonik został zwycięzcą 37. Rajdu Dakar w kategorii quadów. Sonik to drugi Polak, który stanął na najwyższym stopniu podiom Dakaru. Pierwszym był mieszkający w Holandii Dariusz Rodewald, który w 2012 roku triumfował w zespole jadącym ciężarówką. Trzecie miejsce w klafyfikacji samochodów wywalczył Krzysztof Hołowczyc.
Są duże szanse, że dziś odbędzie się drużynowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Wszystko za sprawą coraz mniej uciążliwego halnego. Wiatr, który szalał w piątek osłabł. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17.
Więcej informacji w Przeglądzie sportowym dnia przygotowanym przez Norberta Michalaka.

Nareszcie się udało! Rafał Sonik został zwycięzcą 37. Rajdu Dakar w kategorii quadów. Sonik to drugi Polak, który stanął na najwyższym stopniu podiom Dakaru. Pierwszym był mieszkający w Holandii Dariusz Rodewald, który w 2012 roku triumfował w zespole jadącym ciężarówką. Trzecie miejsce w klasyfikacji samochodów wywalczył Krzysztof Hołowczyc.

Sportowa teoria względności.

Rafał Sonik coraz bliżej upragnionego zwycięstwa w Dakarze.

Dziesięciu Polaków zobaczymy dzisiaj w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich, który rozpoczyna sie właśnie w Wiśle.