Pierwszy medal biatlonowych mistrzostw świata dla Niemców

Popołudniowy przegląd sportowy - 9 lutego 2017.
  • Pierwsze medale biatlonowych MŚ (Czwórka/Czat Czwórki)
Kinga Mitoraj
Kinga MitorajFoto: facebook Kingi Mitoraj

Pierwsza konkurencja biatlonowych mistrzostw świata w Hochfilzen już za nami. Był to sztafeta mieszana. Polacy wystąpili w rezerwowym składzie - Anna Mąka, Kinga Mitoraj, Łuksza Szczurek i Rafał Penar. Zajęli 23. miejsce Zwyciężyła sztafeta niemiecka przed francuska i rosyjską.
Z Austrii przenosimy się do Korei Południowej, gdzie rozpoczęły się mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansach W wyścigu na 5000 metrów wygrał Holender Sven Kramer, Polacy nie startowali. Natomiast w wyścigu na 3000 metrów najlepsza była jego rodaczka Irene Wurst. Polka - Katarzyna Woźniak zajęła 17. miejsce.
Jutro czekają nas większe emocje gdyż w wyścigu na 500 metrów zobaczymy Artura Wasia a w rywalizacja drużynowej zaprezentują się Zbigniew Bródka, Konrad  Niedźwiedzki i Jan Szymańskim - czyli wszyscy najlepsi polscy panczeniści.

Także jutro w drużynowych rozgrywkach kobiecych Fed Cup zagrają nasze tenisistki. Wczoraj Polki wygrały z Austrią 2:1 zdobywając decydujący punkt  w grze deblowej, w której wystąpiły Katarzyna Piter oraz Paula Kania. Jutro Polki  zagrają z Gruzinkami.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

Poranny przegląd sportowy - 8 lutego 2017.