Ostatnia aktualizacja: 28.12.2017 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 28 grudnia 2017.
Skoki narciarskie
Skoki narciarskieFoto: Wikipedia/Mmichaal

Tomasz Pilch  zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu. 17-letni siostrzeniec Adama Małysza, zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej cyklu. Na początku 2018 roku Pilch ma dołączyć do reprezentacji Polski na trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni - w Innsbrucku.

Jacht Weddell, dowodzony przez Przemysława Tarnackiego, zbliża się do mety regat Sydney-Hobart. Polska załoga ma dopłynąć ok. 18:00 czasu polskiego. Zwycięzcą regat został australijski jacht LVD Comanche, który dopłynął do mety w dobę, 9 godzin i 15 minut, bijąc rekord trasy. Początkowo najlepszy czas uzyskał Wild Oats Eleven, ale został ukarany i spadł na drugie miejsce.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Norberta Michalaka.

Popołudniowy przegląd sportowy - 27 grudnia 2017.

Poranny przegląd sportowy - 28 grudnia 2017.