Julia Królik tuż za podium MŚ w Lillehammer.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 6 sierpnia 2018.
MŚ drwali - Tomasz Bilski
MŚ drwali - Tomasz BilskiFoto: materiał promocyjny

Polscy drwale nie zdobyli medalu podczas 33. Mistrzostw Świata Drwali w Lillehammer, choć było blisko... Wśród kobiet Julia Królik zajęła bowiem 4. miejsce. Mistrzem świata wśród mężczyzn został Marco Trabert z Niemiec, a drużynowo najlepsi okazali się Białorusini. Polscy drwale tym razem na dalszych miejscach - Kamil Szarmach był 33., Tomasz Bilski - 44. W klasyfikacji do lat 24 Robert Glazer zajął 17. miejsce, drużynowo Polacy zakończyli rywalizację na 14. miejscu.

Więcej informacji sportowych, m.in. o powrocie z ME naszych wioślarzy, turnieju tenisowym Warsaw Sports Group Open oraz wyścigu kolarskim Tour de Pologne znajdziecie w dźwiękowej wersji Przeglądu :)

Pascal Ackermann z drużyny Bora-Hansgrohe wygrał drugi etap 75. Tour de Pologne. To drugie zwycięstwo młodego Niemca w tegorocznym wyścigu.

Sportowe podsumowanie dnia - 5 sierpnia 2018.

Poranny przegląd sportowy - 6 sierpnia 2018.