Ostatnia aktualizacja: 05.10.2018 08:11
Poranny przegląd sportowy - 5 października 2018.
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: Wikimedia Commons/Tsutomu Takasu/Cc-BY-2.0

W meczach Ligi Europy mogliśmy obserwować kilku polskich piłkarzy, m.in. Tomasza Kędziorę. Jego Dynamo Kijów zremisowało na wyjeździe z FK Jablonec 2:2. Z kolei Jakub Rzeźniczak w meczu z Arsenalem Londyn wspominał dobrze nie będzie, bo jego klub Karabach Agdam przegrał 0:3. Łudogorec Razgrad przegrał na wyjeździe z FC Zurich 0:1. W zespole gości od 70. minuty grał Jacek Góralski, a niespełna minutę później na boisku pojawił się Jakub Świerczok.

Zdecydowanie lepiej poszło naszym w prologu Rajdu Maroka. Jakub Przygoński i jego belgijski pilot Tom Colsoul zajęli trzecie miejsce wśród kierowców samochodów Zwyciężył Katarczyk Nasser al-Attiyah przed Czechem Martinem Prokopem. Najszybszy w rywalizacji kierowców quadów był w czwartek Rosjanin Aleksandr Maksimow.

Polscy szachiści nie utrzymali pierwszego miejsca podczas olimpiady w Batumi. W przedostatniej, dziesiątej rundzie przegrali 1:3 i zajmują teraz 3. miejsce tracąc punkt do Amerykanów i Chińczyków. Tyle samo punktów co Polacy mają Francuzi i Rosjanie. Dziś ostatnia runda olimpiady. Polacy zagrają z Indiami, a Amerykanie z Chińczykami.

Basket Start - to pomysł na promowanie koszykówki wśród młodzieży szkolnej.

Popołudniowy przegląd sportowy - 4 października 2018.