Husaria zakończyła sezon futbolowy zwycięstwem

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 18:00
Futbliści amerykańscy Husarii Szczecin wygrali kończący sezon finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w ośmioosobowej odmianie gry. Na stadionie w Bydgoszczy szczecinianie 7:3 miejscowych Archers.
  • Mateusz Marciniak - trener Bydgoszcz Archers oraz Daniel Wysocki z Husarii Szczecin
Futbol amerykański
Futbol amerykański Foto: facebook PLFA / Sławek Boczkowski

Finałowy mecz lepiej rozpoczęli bydgoszczanie i to oni prowadzili przez większą część spotkania. Na przerwę między trzecią a czwarta kwartą schodzili z prowadzeniem 3:0. Ostatnia część gry była jednak popisowa w wykonaniu szczecińskiej Husarii, która zdobyła siedem punktów i wygrała 7:3.

Posłuchajcie co po meczu powiedzieli Mateusz Marciniak - trener Bydgoszcz Archers oraz Daniel Wysocki z Husarii Szczecin

Finał ósemek w Bydgoszczy był ostatnim meczem sezonu w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego.

***

Sportowe podsumowanie dnia - 27 października 2018.

Szybkie zwycięstwo Arkadiusza Wrzoska podczas gali w Arenie Ursynów.

Reprezentacja Polski zakończyła mistrzostwa Europy juniorów i młodzieżowców w podnoszeniu ciężarów z pięcioma medalami w dwuboju.