Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 08:11
Los Angeles Clippers przegrali u siebie z Philadelphia 76ers.
Koszykówka
Koszykówka Foto: Darek Matyja

Marcin Gortat rzucił 6 punktów, miał 7 zbiórek, 2 asysty i 2 przechwyty, ale jego Los Angeles Clippers przegrali u siebie z Philadelphia 76ers 113:119 w meczu koszykarskiej ligi NBA. Polski środkowy rozegrał 22 minuty.

Znamy pierwszego sportowego mistrza świata 2019. W finale rozgrywanych w Londynie mistrzostw federacji PDC w dartach obyło się bez niespodzianki. Holender Michael van Gerwen wygrał w setach 7:3 ze wspieranym przez fanatycznych miejscowych kibiców Anglikiem Michaelem Smithem. Dla Holendra zajmującego pierwsze miejsce w rankingu to trzeci tytuł mistrza świata w karierze.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Jan-Krzysztof Duda zdobył srebrny medal mistrzostw świata w szachach błyskawicznych. Lepszy od 20-letniego Polaka był tylko Norweg Magnus Carlsen.

Sześciu Polaków w konkursie - Kot odpadł w kwalifikacjach.

Popołudniowy przegląd sportowy - 1 stycznia 2018.