Baranowski w finale ME w zapasach, brąz Gadżijewa

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2019 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 9 kwietnia 2019.
Zbigniew Baranowski
Zbigniew Baranowski Foto: Darek Matyja

W Bukareszcie trwają mistrzostwa Europy w zapasach. Zbigniew Baranowski awansował do finału w kategorii do 92 kilogramów w stylu wolnym. Polak jutro powalczy o złoto. A dziś Magomedmurad Gadżijew zdobył w Bukareszcie brązowy medal w kategorii do 70 kg. Reprezentant Polski nie był do końca zadowolony z występu, gdyż w pólfinale prowadził już 6:0 ale ostatecznie przegrał walke o finał. Piąty w kategorii do 65 kg był Krzysztof Bieńkowski.

Iga Swiątek awansowała do drugiej rundy tenisowego turnieju w Lugano. Polska tenisistka bez większych problemów pokonała Katarinę Zawacką 6:3, 6:0. Kolejną rywalką warszawianki będzie Viktorią Kuzmova.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka.